FB

Co u nas 
nowego?

Aktualności Koloratorium

Poznajcie zwycięzców konkursu Koloratorium! :) | 01.06.2022

Dlaczego 1 czerwca to w tym roku podwójnie ważna data?  Ponieważ tak się złożyło, że w Międzynarodowym Dniu Dziecka swój finał ma obecna edycja Koloratorium. A skoro tak, to z pewnością Wy i Wasi uczniowie czekacie już na ogłoszenie wyników.
Serdecznie dziękujemy za wszystkie nadesłane filmy i gratulujemy ich autorom oraz aktorom. Świetnych realizacji było naprawdę bardzo dużo, więc wybór nie należał do łatwych. 
Nasi jurorzy brali pod uwagę m.in.: kreatywność twórców, oryginalność ujęć, zaangażowanie uczniów i nauczycieli, scenografię, stroje i rekwizyty. Znaczenie miały też: dobrze dobrany tytuł oraz własny podkład dźwiękowy lub muzyczny. Ponadto docenione zostały produkcje, których autorzy zadbali o “efekt wow”. Spośród wielu niesamowitych filmów, nagrodziliśmy łącznie 10, które zgromadziły największą ilość punktów. 

Tadam! Mamy przyjemność ogłosić laureatów Wielkiego Finału Koloratorium:
Główne nagrody o wartości 30 tys. zł otrzymują:
- Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Joninach 
- Szkoła Podstawowa w Królowej Polskiej 
- Szkoła Integracyjna Pustków-Osiedle 

Nagrody w wysokości 15 tys. zł otrzymują:
- Niepubliczna Szkoła w Błędowej Zgłobieńskiej
- Zespół Szkół W Pustyni 
- Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Skopaniu 

Nagrody w wysokości 10 tys. zł otrzymują:
- Publiczna Szkoła Podstawowa w Bachórcu 
- Szkoła Podstawowa w Boguszy 
- Publiczna Szkoła Podstawowa w Gidlach 
- Szkoła Podstawowa im. Stanisława Mroczki w Górze Motycznej 

Pamiętajcie, że chociaż tegoroczna edycja konkursu dobiegła już końca, to z pewnością będą jeszcze okazje, by wygrać super nagrody.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.